vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N3 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191281_09102

Akční produkt LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N3 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191281_09102 od společnosti s předním postavením na trhu LED Solution snadno naleznete zrovna dnes trvale výhodně. Pouze nyní za 120 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N3 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191281_09102

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.