vybojky-zarovky.cz

LED Solution Průmyslový LED reflektor 400W 170lm/W Premium Barva světla: Denní bílá 10201250

Vynikající výrobek LED Solution Průmyslový LED reflektor 400W 170lm/W Premium Barva světla: Denní bílá 10201250 od kvalitní značky LED Solution je k sehnání momentálně v naši nabídce trvale výhodně! Teď v akci 6 999 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: LED Solution
6 999

LED průmyslový reflektor s výkonem 400W a světelnou účinností až 170lm/W představuje výkonnou a energeticky efektivní náhradu za současné zářivkové a halogenové svítidlo. Výhodou je robustní hliníkové pouzdro s krytem z bezpečnostního tvrzeného skla.

Díky kvalitním komponentům na reflektor poskytujeme záruku 5 let. S vysokým krytím proti vodě, vlhkosti a prachu na úrovni IP66 a vysokou odolností IK08 vůči nárazům je tento reflektor ideální pro instalaci v interiérech i exteriérech, včetně oblastí vystavených přímému dešti. Při dokoupení ochranné mřížky zvýšíte odolnost až na IK10. Využití nachází především při osvětlení fasád budov, garáží, zahrad, vchodových dveří, v průmyslových odvětvích při osvětlení hal, ale také k osvětlení sportovišť.

Reflektor je osazen výkonnými LED čipy Philipsnapájecím zdrojem Sosen a speciální asymetrickou optikou.

U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení.

Pro tento model je možné dokoupit stínidlo pro lepší rozptyl světla a minimalizaci oslnění a ochrannou mřížku.

NeblikáSvítidlo nebliká a proto šetří Vaše oči

Prodloužená zárukaNa svítidlo poskytneme záruku 5 let

Vysoká svítivostSvítidlo přemění 1W energie na 170lm světla

Snadná montážDodáváme s příslušenstvím pro snadnou montáž

 

Svítí ihned na plný výkon. Dlouhá životnost až 50 000 hodin. Nebliká, nemá stroboskopický efekt. Díky mléčnému krytu vyzařuje příjemné, bílé světlo které neoslňuje a nezatěžuje zrak.