vybojky-zarovky.cz

LED Solution RGB COB LED pásek 14W/m 24V bez krytí IP20 LS340

Kvalitní a žádaný produkt LED Solution RGB COB LED pásek 14W/m 24V bez krytí IP20 LS340 od dodavatele zboží LED Solution jde nakoupit právě teď v nabídce za parádní cenu! Pouze nyní za 399 Kč.
EAN: 8586021931537
LED Solution RGB COB LED pásek 14W/m 24V bez krytí IP20 LS340

Tyto RGB COB LED pásky jsou zalité v luminoforu, díky kterému svítí rovnoměrně (zvýší se jejich vyřazovací úhel) a zároveň pásek dokáže vytvořit jakoukoliv barvu. Barvy vznikají mícháním červené, zelené a modré.

Vzali jsme kvalitní LED diody propojené zlatým drátem se základnou potaženou stříbrem, osadili je na dvouvrstvý měděný PCB podklad a vytvořili tak LED pásek bez kompromisů. Skvělé parametry a prodloužená záruka 3 roky jsou u nás samozřejmostí. Na rozdíl od nekvalitních LED pásků ty naše neztrácejí rychle svou svítivost a nehrozí zde náhodná porucha jednotlivých LED diod.

Z výkonu 14W/m RGB pásek vyprodukuje až 500lm/m. Hustota LED diod je 768ks/m, pásek díky tomu svítí rovnoměrně po celé své délce. Tento pásek není třeba lepit do hliníkové lišty, přesto doporučujeme tento krok zvážit. Všechny naše pásky jsou vybaveny samolepící fólií 3M 300LSE, která skvěle přilne k podkladu. Ten musí být hladký a je třeba ho před lepením pořádně odmastit.

Pásek dosahuje krytí IP20, což znamená, že není chráněn proti vodě ani prachu. Všechny námi nabízené LED pásky jsou stmívatelné.

Uvedená cena je za 1 metr LED pásku. Standardní návin na kotouči je 5 metrů. Snažíme se pásky krátit tak abyste na Vámi objednané délce měli již napájené přívodní kabely, pásek však může dorazit i bez nich. Proto doporučujeme využít širokou nabídku napájecích konektorů.

Pokud budete zapojovat delší kus LED pásku než je 5 metrů, doporučujeme pásek napájet z obou jeho konců, nehrozí tak viditelná ztráta svítivosti. 

Pokud si nevíte rady s montáží LED pásku, využijte náš návod zde.

Nejběžnější použití tohoto pásku: dekorativní osvětlení vitrín, barů, šuplíků a polic, osvětlení nábytku, dekorativní osvětlení sádrokartonových podhledů a nik, osvětlení schodů, zadní části televize.