vybojky-zarovky.cz

LED Solution RGBW LED pásek 14,4W/m 24V bez krytí Barva světla: RGB + studená bílá 085133

Oblíbený produkt LED Solution RGBW LED pásek 14,4W/m 24V bez krytí Barva světla: RGB + studená bílá 085133 od kvalitního výrobce LED Solution jednoduše pořídíte tady nyní za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 199 Kč.
EAN: 8594202731357
LED Solution RGBW LED pásek 14

Nový typ LED pásku, který kombinuje dva typy LED diod. Na pásku jsou osazeny RGB LED diody, u kterých lze navolit jakákoliv barva a jednobarevné LED diody, které svítí bíle. Diody jsou osazeny v poměru 50/50.

RGBW LED pásek přináší výhody barevných RGB pásků a standardních bílých pásků v jednom.

LED pásek má celkový výkon 14,4W/m rozdělený na 7,2W/m ve prospěch RGB diod a 7,2W/m jednobarevných diod.

Z výkonu 14,4W/m pásek vyprodukuje až 530lm/m. Hustota LED diod je 60ks/m, pásek díky tomu svítí rovnoměrně po celé své délce. Tento pásek je třeba nalepit do hliníkové lišty z důvodu odvodu tepla z LED diod. Všechny naše pásky jsou vybaveny samolepící fólií 3M 300LSE, která skvěle přilne k podkladu. Ten musí být hladký a je třeba ho před lepením pořádně odmastit.

Pásek dosahuje krytí IP20, což znamená, že není chráněn proti vodě ani prachu. Všechny námi nabízené LED pásky jsou stmívatelné.

Uvedená cena je za 1 metr LED pásku. Standardní návin na kotouči je 5 metrů. Snažíme se pásky krátit tak aby jste na Vámi objednané délce měli již napájené přívodní kabely, pásek však může dorazit i bez nich. Proto doporučujeme využít širokou nabídku napájecích konektorů.

Pokud budete zapojovat delší kus LED pásku než je 10 metrů, doporučujeme pásek napájet z obou jeho konců, nehrozí tak viditelná ztráta svítivosti.

Pokud si nevíte rady s montáží LED pásku, využijte náš návod zde.

Nejběžnější použití tohoto pásku: dekorativní osvětlení stěn, prostorů, výloh, výstav, barů.