vybojky-zarovky.cz

LED Solution Rohový profil pro LED pásky R2 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 1m 191351_09101

Tento oblíbený kus LED Solution Rohový profil pro LED pásky R2 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 1m 191351_09101 od společnosti LED Solution máte možnost koupit aktuálně na webu za super peníze! Momentálně v akci za 135 Kč.
LED Solution Rohový profil pro LED pásky R2 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 1m 191351_09101

Tento rohový hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Na hlinikový profil lze nasadit pouze difuzor N3!

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.