vybojky-zarovky.cz

LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Barva světla: Denní bílá 431

Hodně prodávaný výrobek LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Barva světla: Denní bílá 431 od kvalitního výrobce LED Solution máte možnost dostat tady teď za super peníze! Levně za 99 Kč.
EAN: 3800157630870
LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Barva světla: Denní bílá 431

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 10W model je schopen nahradit až 50W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem. 

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. 

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

produkt_samsung_banner