vybojky-zarovky.cz

LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Barva světla: Studená bílá 432

Tento diskontní produkt LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Barva světla: Studená bílá 432 od výrobce s dlouholetou historií LED Solution jednoduše naleznete u nás nyní trvale výhodně. Výhodně za skvělou cenu 99 Kč.
EAN: 3800157630887
LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Barva světla: Studená bílá 432

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 10W model je schopen nahradit až 50W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem. 

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový. 

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

produkt_samsung_banner