vybojky-zarovky.cz

LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m LP301W-2M_091012

Unikátní a oblíbený produkt LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m LP301W-2M_091012 od výrobce s mnohaletou tradicí LED Solution najdete teď trvale výhodně! Právě lze objednat jen za 249 Kč.
LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m LP301W-2M_091012

Tento vestavný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.