vybojky-zarovky.cz

LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací černý difuzor 1m LP301B-1M_191160

Zajímavý kus LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací černý difuzor 1m LP301B-1M_191160 od značky se skvělou pověstí LED Solution máte možnost nakoupit momentálně se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 145 Kč.
LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 černý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací černý difuzor 1m LP301B-1M_191160

Tento vestavný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.