vybojky-zarovky.cz

LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 191065_091022

Nejprodávanější kousek LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 191065_091022 originál od výrobce LED Solution snadno můžete sehnat v naší nabídce pořád výhodně! Ve skvělé akci za 240 Kč.
LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 191065_091022

Tento vestavný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.