vybojky-zarovky.cz

LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V4 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m LP303W_LP-UNICOV2-TRA

Vynikající výrobek LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V4 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m LP303W_LP-UNICOV2-TRA od značky s tradicí a dobrou pověstí LED Solution jednoduše můžete sehnat momentálně na webu opravdu levně. Za bezkonkureční cenu 400 Kč.
LED Solution Vestavný profil pro LED pásky V4 bílý Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m LP303W_LP-UNICOV2-TRA

Tento vestavný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.