vybojky-zarovky.cz

LED Solution Závěsný profil pro konstrukci svítidel Z1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m LP411-1M_LP411-MILKC-1M

Exkluzivní produkt LED Solution Závěsný profil pro konstrukci svítidel Z1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m LP411-1M_LP411-MILKC-1M od výrobce s dobrým jménem LED Solution je k získání bezpečně online za super peníze! Nyní získáte od 560 Kč.
LED Solution Závěsný profil pro konstrukci svítidel Z1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m LP411-1M_LP411-MILKC-1M

Tento závěsný nebo nástěnný hliníkový profil slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. Zároveň ho můžeme použít pro výrobu vlastních svítidel díky lankovému setu pro zavěšení. Tento profil doporučujeme pro LED pásky o maximálním výkonu až 30W/m.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.