vybojky-zarovky.cz

LED Solution Závěsný profil pro konstrukci svítidel Z2 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191314_191316

Tento diskontní produkt LED Solution Závěsný profil pro konstrukci svítidel Z2 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191314_191316 od spolehlivé značky LED Solution jednoduše naleznete zde nyní levně! Produkt momentálně prodáváme za 375 Kč.
LED Solution Závěsný profil pro konstrukci svítidel Z2 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191314_191316

Tento závěsný hliníkový profil slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze zavěsit pomocí závěsných lanek. Tento profil doporučujeme pro LED pásky o maximálním výkonu až 30W/m.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.