vybojky-zarovky.cz

LEDVANCE SMART+ WiFi Floor Corner bílá 200cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 20W, P: 46.5 cm, L: 46.5 cm, K: 200cm

Hodně prodávaný výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Floor Corner bílá 200cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 20W, P: 46.5 cm, L: 46.5 cm, K: 200cm od přední společnosti LEDVANCE SMART+ jednoduše můžete získat v aktuální nabídce za super cenu! Teď v akci 2 599 Kč.
EAN: 04058075765139
LEDVANCE SMART+ WiFi Floor Corner bílá 200cm
Popis

Podlahová rohová LED stojací lampa – ovladatelná dálkovým ovladačem nebo chytřePodlahová rohová LED stojací lampa je vybavena pravoúhlou základnou tvořenou dvěma vzpěrami, z níž vystupuje nahoru úzký světelný prvek. Světlo LED diod instalovaných ve štíhlém svítidle vyzařuje dozadu a vytváří nepřímé osvětlení. Svítí v teplém bílém až denním bílém nebo barevném světle a v libovolném jasu. Jednotlivé segmenty lze ovládat nezávisle na sobě. Světlo se ovládá pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo po integraci s WLAN pomocí aplikace či hlasového příkazu.- Čistý, štíhlý design, který lze kombinovat s mnoha styly nábytku- Jednoduchá a rychlá instalace- Ovládání buď pomocí přiloženého dálkového ovladače, nebo pomocí aplikace SMART WiFi, která je zdarma ke stažení pro Android a iOS s funkcí DIY: Barvu světla lze nastavit podle segmentu a vytvořit tak individuální světelné scény nebo použít již existující světelné scény.- Funkce hudebního rytmu: Pomocí aplikace SMART WiFi a integrovaných hlasových přijímačů reaguje svítidlo na zvuk a hudbu.