vybojky-zarovky.cz

Leuchten Direkt LED stropní světlo Canvas tunable white 100 x 25cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 33W, P: 100 cm, L: 25 cm, K: 6.6cm

Levný produkt Leuchten Direkt LED stropní světlo Canvas tunable white 100 x 25cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 33W, P: 100 cm, L: 25 cm, K: 6.6cm od značky se zárukou kvality Leuchten Direkt je k získání právě teď v nabídce za výhodné peníze. Nyní zakoupíte za 3 599 Kč.
EAN: 04043689967505
Leuchten Direkt LED stropní světlo Canvas tunable white 100 x 25cm
Popis

Obdélníkové stropní svítidlo LED Canvas, stmívatelné, s dálkovým ovládáním Plátno je vyrobeno z kovu a plastu a přesvědčí svou velikostí a jednoduchým vzhledem. Tvoří podlouhlý obdélník a vyzařuje světlo směrem k povrchu podlahy po celé ploše, která je opatřena plastovým difuzorem. Jasné LED diody zajišťují optimální, homogenní a neoslňující osvětlení. Stropní svítidlo Canvas lze použít i k osvětlení velkých místností. Pomocí dálkového ovládání lze jas nastavit podle potřeby. Kromě toho lze měnit barvu světla díky funkci ladění bílé. Zde lze plynule volit teplou bílou až univerzální bílou barvu a přizpůsobit světlo situaci. Flexibilnímu použití nic nebrání – ať už nad pracovní plochou v kuchyni, nebo pro celkové osvětlení v obývacím pokoji, plátno lze použít jakýmkoli způsobem.