vybojky-zarovky.cz

LI-EX Kancelářská LED závěsná lampa Remote 250cm bílá, Pracovna / kancelář, hliník s práškovým lakem, 100W, P: 250 cm, L: 3.6 cm, K: 5.4cm

Nejprodávanější produkt LI-EX Kancelářská LED závěsná lampa Remote 250cm bílá, Pracovna / kancelář, hliník s práškovým lakem, 100W, P: 250 cm, L: 3.6 cm, K: 5.4cm od dodavatele s dobrým jménem LI-EX můžete najít momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Aktuálně za 28 099 Kč.
EAN: 4260587177755
LI-EX Kancelářská LED závěsná lampa Remote 250cm bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LI-EX
28 099

Závěsné svítidlo LED Office s dálkovým tlačítkem pro vnější montážSoustředěnou a efektivní práci zajišťuje toto závěsné svítidlo LED, které je vhodné pro pracoviště VDU díky mimořádně dobrému podání barev s indexem podání barev Ra >90 a hodnotou oslnění UGR <8 a poskytuje jak přímé osvětlení, tak silné nepřímé světlo. Ideální volba pro všechny, kteří si cení optimálního osvětlení na pracovišti. svítidlo ve vysoce kvalitním zpracování a s technologií LED s dlouhou životností se skládá z práškově lakovaného hliníku s jemnou strukturou, rozptylovým plastovým krytem v horní části a černým reflektorem ve spodní části, je vybaveno integrovaným předřadníkem i stmívačem a dodává se s dálkovým tlačítkem pro spínání a stmívání. Toto malé tlačítko, které je jen o málo větší než dvoueurová mince, lze buď přišroubovat, přilepit, nebo magneticky připevnit, a to na libovolném místě na cestě ke stolu, nebo dokonce na samotném stole. Krátkým stisknutím se svítidlo zapne nebo vypne, dlouhým stisknutím se světlo ztlumí. svítidlo se dodává s posuvnými úchyty pro mřížkové stropy a se šroubovacími úchyty pro betonové a sádrokartonové stropy. řada svítidel Office je produktem společnosti LI-EX, která byla založena v roce 2005 a která vyvíjí své vlastní produkty a vyrábí je ve svém závodě v Regensburgu. Ve společnosti LI-EX (zkratka pro odborníky na světlo) má udržitelnost vysokou prioritu. Společnost se snaží snižovat svou ekologickou stopu tím, že spoléhá na obnovitelné zdroje energie, vyrábí své výrobky udržitelným způsobem a zajišťuje recyklaci vznikajícího odpadu.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky LI-EX