vybojky-zarovky.cz

Lindby Darima bodové světlo, 2 zdroje, bílá, Obývací pokoj / jídelna, železo, textil, E14, 8W, P: 28 cm, L: 12 cm, K: 19cm

Tento neodolatelný výrobek Lindby Darima bodové světlo, 2 zdroje, bílá, Obývací pokoj / jídelna, železo, textil, E14, 8W, P: 28 cm, L: 12 cm, K: 19cm od dodavatele s dlouholetou historií Lindby máte možnost sehnat aktuálně na webu opravdu levně. Nyní za akční cenu 649 Kč.
EAN: 04251911731132
Lindby Darima bodové světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
649 1 299 Kč Sleva -50%
Popis

Dvoulampový reflektor Darima v bílé a stříbrné barvě, nastavitelná látková stínidla Darima přesvědčí atraktivním vzhledem s moderním nádechem a lze ji začlenit do mnoha obytných prostor. Každé stínítko lze otáčením nebo otáčením posouvat samostatně. Tímto způsobem můžete světlo přizpůsobit svým představám. Stínidla jsou sama o sobě bílá, ale na celém povrchu mají také malé otvory, kterými může světlo navíc pronikat zevnitř ven a jiskřit jako hvězdná obloha. Kromě toho má vnitřní strana lesklý stříbrný design, který vytváří krásné odlesky světla, díky čemuž je světelný obraz ještě extravagantnější a celý reflektor vypadá mimořádně stylově. Darimu můžete namontovat jako svítidlo na stěnu nebo také na strop, obojí je možné, také díky nastavitelnosti stínidel. Design harmonicky doplňuje rám v matném niklu.