vybojky-zarovky.cz

Lindby LED panel Lamin, bílý, 120 cm, hliník, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, plast, 40W, P: 119.5 cm, L: 29.5 cm, K: 5cm

Tento neodolatelný produkt Lindby LED panel Lamin, bílý, 120 cm, hliník, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, plast, 40W, P: 119.5 cm, L: 29.5 cm, K: 5cm originál od značky Lindby můžete pořídit momentálně v naši nabídce za super cenu. Výhodně teď u nás za 1 949 Kč.
EAN: 4251911765915
Lindby LED panel Lamin
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
1 949 2 199 Kč Sleva -11%

Jednoduchý panel LED Lamin v bílé barvě s dálkovým ovládáním Vneste do svého domova útulnost a vynikající osvětlení pomocí tohoto stropního svítidla. Stropní světlo lze pomocí dálkového ovladače ztlumit podle nálady a jeho ovládání je uživatelsky přívětivé. Je vynikajícím zdrojem světla pro jakýkoli obytný prostor a díky skvělému designu jej lze použít i jako dekorativní prvek. Barvu světla lze individuálně nastavit podle vašich potřeb. Stropní svítidlo je dokonalým prvkem pro vytvoření skvělé atmosféry ve vaší domácnosti. Dovedně v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které značka Lindby nabízí. Celkový vzhled vašeho interiéru obohatí toto svítidlo, které si rychle našlo to správné místo. Se stropním svítidlem vytvoříte úžasnou atmosféru.

Další zboží z kategorie Osvětlení kanceláře
Další produkty od značky Lindby