vybojky-zarovky.cz

Lindby LED panel Lamin, bílý, 40 cm, hliník, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, plast, 24W, P: 39.5 cm, L: 39.5 cm, K: 5cm

Hodně oblíbený produkt Lindby LED panel Lamin, bílý, 40 cm, hliník, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, plast, 24W, P: 39.5 cm, L: 39.5 cm, K: 5cm od populární značky Lindby jde koupit zrovna dneska pořád výhodně! Aktuálně za 1 299 Kč.
EAN: 4251911765878
Lindby LED panel Lamin
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
1 299 1 349 Kč Sleva -3%

Bílý LED panel Lamin ve tvaru čtverce s dálkovým ovládáním v balení Toto krásně navržené stropní svítidlo rozzáří vaše čtyři stěny v nové kráse. Stropní lampa se snadno zapíná a vypíná pomocí dálkového ovládání a umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí dálkového ovladače. Je vybaveno funkcí změny barvy, která umožňuje nastavit barvu světla podle vašich individuálních požadavků. Atraktivní vzhled stropního svítidla nenápadně zapadne do vašeho interiéru a poskytne útulné světlo pro skvělou atmosféru. Krásné stropní svítidlo má design, který se snadno kombinuje a dodá každé místnosti příjemný šmrnc. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Lampa vám udělá radost a lze ji harmonicky začlenit do nejrůznějších stylů bydlení. Dekorativní účel plní i ve vypnutém stavu.

Další zboží z kategorie Osvětlení kanceláře
Další produkty od značky Lindby