vybojky-zarovky.cz

Lindby LED panel Lamin, černý, 80 cm, hliník, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, plast, 41W, P: 80 cm, L: 40 cm, K: 5cm

Akční a ve slevě kousek Lindby LED panel Lamin, černý, 80 cm, hliník, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Hliník, plast, 41W, P: 80 cm, L: 40 cm, K: 5cm od značky Lindby snadno můžete pořídit zde teď právě za rozumné peníze. V akci od 1 949 Kč.
EAN: 4251911765885
Lindby LED panel Lamin
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
1 949 2 199 Kč Sleva -11%

Černý panel LED Lamin v obdélníkovém tvaru – s dálkovým ovládáním Toto stropní svítidlo je dobrou volbou pro vaše čtyři stěny. Stropní svítidlo umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí dálkového ovládání a snadno se ovládá pomocí dálkového ovladače. Toto stropní svítidlo zaujme svým skvělým designem, který se efektivně přizpůsobí každému interiéru. Světlo ze stropního svítidla lze vyzařovat v různých barevných odstínech v závislosti na vaší náladě. Stropní svítidlo se úspěšně začlení do každé místnosti a vytvoří příjemnou atmosféru. Černé svítidlo představuje výjimečný zážitek z bydlení a sofistikovaný design v kvalitě značky Lindby. Díky svému krásnému vzhledu ladí téměř s každým interiérem a vytváří příjemnou atmosféru. Svítidlo může plnit dekorativní funkci i ve vypnutém stavu.

Další zboží z kategorie Osvětlení kanceláře
Další produkty od značky Lindby