vybojky-zarovky.cz

Lindby Nástěnné svítidlo Nirvathia, žirafa, mosazná barva, kov, Obývací pokoj / jídelna, Kov, E27, 15W, L: 14 cm, K: 34.5cm

Ve slevě výrobek Lindby Nástěnné svítidlo Nirvathia, žirafa, mosazná barva, kov, Obývací pokoj / jídelna, Kov, E27, 15W, L: 14 cm, K: 34.5cm od dodavatele se skvělou pověstí Lindby seženete v aktuální nabídce za výborné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 749 Kč.
EAN: 4251911779240
Lindby Nástěnné svítidlo Nirvathia
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
1 749 1 949 Kč Sleva -10%

Orientální doplněk interiéru – nástěnné svítidlo Nirvathia s dekorativní žirafou Toto nástěnné svítidlo vytvoří ve vašem interiéru útulnou atmosféru a zároveň vás bude hýčkat atmosférickým světlem. V tomto nástěnném svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé momenty, které definují značku Lindby. Díky svému atraktivnímu designu se nástěnné svítidlo skvěle hodí do každé místnosti a vytvoří příjemnou atmosféru. Světlo lze ztlumit podle nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Nástěnné svítidlo je dokonalým prvkem pro vytvoření příjemné atmosféry v každé místnosti. Lampa v mosazné barvě je vybavena paticí E27, kterou drží dekorativní žirafa. Na výrobu tohoto svítidla byl použit kov. Nástěnné svítidlo představuje stylový způsob osvětlení obytného prostoru, takže je vynikající volbou pro vaši domácnost. S tímto svítidlem vnesete do svých čtyř stěn příjemné osvětlení.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Lindby