vybojky-zarovky.cz

Lindby Rustikální stropní světlo Emin s kovovým rámem, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, P: 18 cm, L: 18 cm, K: 20.5cm

Tento designový kousek Lindby Rustikální stropní světlo Emin s kovovým rámem, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, P: 18 cm, L: 18 cm, K: 20.5cm od předního výrobce Lindby máte možnost sehnat momentálně extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 1 299 Kč.
EAN: 04251096535792
Lindby Rustikální stropní světlo Emin s kovovým rámem
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
1 299 1 599 Kč Sleva -18%

Hranatá stropní lampa Emin s jasně viditelnou žárovkou Emin se skládá ze třírozměrného kovového rámu, který si vystačí bez skleněných panelů. Společně s krásným rezavým povrchem se vytváří starožitný vzhled, ale může být také kombinován s moderním interiérem. Ať tuto lampu umístíte kamkoliv, jedno je jisté: Žárovka je vždy jasně viditelná. Proto byste měli žárovku vybírat opatrně, aby odpovídala celkovému vzhledu světla. A co by mohlo být dokonalejšího, pokud jde o technologii a vizuální přitažlivost než žárovky LED s technologií viditelných vláken? Můžete si také vybrat žárovky s rustikálním vzhledem, protože také ty dokonale doplňují starožitný vzhled stropní svítilny.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Lindby