vybojky-zarovky.cz

Lindby Stropní bodové svítidlo Youstin, délka 30 cm, bambus, 2 světla, E14, Obývací pokoj / jídelna, Bambus, E14, 10W, P: 30 cm

Velmi oblíbený produkt Lindby Stropní bodové svítidlo Youstin, délka 30 cm, bambus, 2 světla, E14, Obývací pokoj / jídelna, Bambus, E14, 10W, P: 30 cm originál od značky Lindby seženete v naší online nabídce ve slevě. Výhodně za skvělou cenu 624 Kč.
EAN: 4251911765014
Lindby Stropní bodové svítidlo Youstin
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
624 749 Kč Sleva -16%

S tímto dekorativním světlem už nikdo nemusí v noci sedět potmě. Pomocí externího stmívače můžete nastavit jas podle své nálady. Světlo má pěkný design a krásně se začlení do každého obytného prostoru. Je v barvě dřeva. Tato lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Ve vestavném svítidle můžete použít světelné zdroje s paticí E14. Bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení bude kombinováno, dodá světlo krásný nádech každému obytnému prostoru. Skvělý vzhled světla dodá vašemu pokoji příjemný nádech, který může dokonale ladit s vaším stávajícím zařízením. Toto svítidlo vám poskytne útulné světlo, takže se budete cítit naprosto v pohodě.

Další zboží z kategorie Bodová světla
Další produkty od značky Lindby