vybojky-zarovky.cz

Lindby Stropní svítidlo Nirvathia, papoušci, mosazná barva, Obývací pokoj / jídelna, Kov, E27, 15W, P: 30 cm, L: 15.25 cm, K: 44cm

Neodolatelný produkt Lindby Stropní svítidlo Nirvathia, papoušci, mosazná barva, Obývací pokoj / jídelna, Kov, E27, 15W, P: 30 cm, L: 15.25 cm, K: 44cm originál od výrobce Lindby jednoduše najdete v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Právě teď jen za 2 349 Kč.
EAN: 4251911779233
Lindby Stropní svítidlo Nirvathia
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
2 349 2 449 Kč Sleva -4%

Stropní svítidlo Nirvathia s orientálním motivem a dvěma papoušky jako dekorací Toto krásně navržené stropní svítidlo vytváří vkusné světelné akcenty a dodá vašemu domovu něco, co má něco do sebe. Výjimečný vzhled stropního svítidla dokonale zapadne do vašeho interiéru a poskytne příjemné světlo pro individuální atmosféru bydlení. Svítidlo umožňuje nastavit jas podle vaší nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). S tímto svítidlem vnesete do svého domova známou kvalitu značky Lindby. Lampa v mosazné barvě je vyrobena z kovu a jako poutavá dekorace jsou na ní vyobrazeni dva papoušci. Je vhodná pro použití se světelnými zdroji s paticí E27. Lampa vypadá obzvlášť krásně v každém obývacím pokoji a vytváří příjemnou atmosféru. Potěší vás a lze ji úspěšně začlenit do mnoha dekorativních stylů. Stropní svítidlo lze použít jako dekorativní prvek i ve vypnutém stavu.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Lindby