vybojky-zarovky.cz

Lindby Tirzana závěsné světlo, tři zdroje, černá, Obývací pokoj / jídelna, železo, kaučuk, E27, 60W, P: 100 cm, L: 25 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt Lindby Tirzana závěsné světlo, tři zdroje, černá, Obývací pokoj / jídelna, železo, kaučuk, E27, 60W, P: 100 cm, L: 25 cm od top značky Lindby pořídíte momentálně za parádní cenu! Cenově vychází na 3 099 Kč.
EAN: 04251911708950
Lindby Tirzana závěsné světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
3 099 4 699 Kč Sleva -34%
Popis

Závěsná lampa do jídelny se třemi plameny Tirzana s železnými polokulovými stínítky a dřevěnou tyčí Tirzana nabízí světlo bez oslnění, směřující dolů, protože kovové odstíny s černým odstínem jsou zcela neprůhledné a otevírají se pouze na spodní straně, takže světlo koncentrovaně uniká a dobře osvětluje stůl nebo plochu stolu. Stínidla jsou zevnitř pro zvláště individuální a útulné světelné podmínky zbarvena do zlatova, což znamená, že světlo ze žárovek E27, které mají být použity, je vyzařováno teplým, teplým tónem. Pro vhodný vzhled jsou účinné LED žárovky ideální pro provozování závěsné lampy Tirzana, protože jsou to stejné klasické žárovky, a proto mají stylový design, ale mají také všechny výhody moderní technologie LED. Půvabný vzhled dotváří tyč z lehkého gumového dřeva.