vybojky-zarovky.cz

LOLA Smart LED stropní svítidlo LOLAsmart Flat, 30 x cm, Obývací pokoj / jídelna, železo, plast, 17.5W, P: 30 cm, L: 30 cm, K: 5.8cm

Akční a ve slevě produkt LOLA Smart LED stropní svítidlo LOLAsmart Flat, 30 x cm, Obývací pokoj / jídelna, železo, plast, 17.5W, P: 30 cm, L: 30 cm, K: 5.8cm od výrobce s dobrým jménem LOLA Smart můžete najít právě teď u nás za rozumné peníze. Výhodně za skvělou cenu 2 954 Kč.
EAN: 04043689961084
LOLA Smart LED stropní svítidlo LOLAsmart Flat
Ověřit dostupnost
Značka: LOLA Smart
2 954

Bílé stropní svítidlo LOLAsmart Flat LED v panelovém provedení – chytré ovládání Jednoduchý vnější vzhled a moderní technický interiér – tak lze charakterizovat stropní svítidlo LOLAsmart Flat LED. Obdélníková, plochá a zcela bílá konstrukce se skládá z plastového difuzoru a vnějšího hliníkového rámu. Zatímco stropní svítidlo zůstává opticky v pozadí, světlo energeticky úsporných LED diod je v moderním interiéru situačním vrcholem. Stropní svítidlo Flat lze navíc ovládat třemi způsoby: zcela bez internetu a ihned připravené k použití pomocí dodaného dálkového ovladače, přes domácí WLAN s aplikací MEDION LIFE+ a vlastním chytrým telefonem, a dokonce pohodlně hlasovým příkazem a kompatibilním hlasovým asistentem. Bez ohledu na způsob ovládání lze světlo Flat spínat, plynule stmívat a pohodlně měnit teplotu barev a odstín. Světelné scény, jako je krb, relaxace nebo západ slunce, jsou již předinstalovány a lze je pohodlně vyvolat stisknutím tlačítka, prstu nebo hlasovým příkazem. Funkce/kompatibilita: – Lze ovládat pomocí dodaného infračerveného dálkového ovládání – Přímo připraveno k použití – Přístup odkudkoli prostřednictvím bezplatné aplikace MEDION LIFE+ pro chytré telefony se systémem Android a iOS – Integrace přes WLAN; není nutná žádná brána – Kompatibilita s Amazon Alexa a Google Assistant pro hlasové ovládání – Volné ovládání RGB a bílého světla – Předkonfigurované světelné recepty, např. krbové nebo pracovní světlo – Integrace scén prostřednictvím aplikace MEDION LIFE+ s dalšími chytrými zařízeními – Funkce paměti: po zapnutí se znovu aktivuje poslední zvolené nastavení.

Další produkty od značky LOLA Smart