vybojky-zarovky.cz

Louis Poulsen Keglen stolní lampa pin 3 000 K bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 43.4cm

Tento velmi žádaný kus Louis Poulsen Keglen stolní lampa pin 3 000 K bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 43.4cm od našeho předního výrobce Louis Poulsen lze zakoupit tady teď levně! Cena od 11 797 Kč.
EAN: 05703411188996
Louis Poulsen Keglen stolní lampa pin 3 000 K bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Louis Poulsen
11 797

Stmívatelná stolní lampa LED Keglen s kolíkem pro přišroubování na desku stolu Keglen je dílem designéra Jakoba Langeho z Big Ideas, mladé značky designérského studia BIG by Bjarke Ingels. Stolní lampa září střídmým grafickým designem. Světelný zdroj, který je vybaven kolíkem a malou základovou deskou, lze jednoduše přišroubovat na desku stolu. Osvětlení LED lze ztlumit přepínačem na základní desce. Integrovaná paměťová funkce zajišťuje, že při opětovném zapnutí světla zůstane zachována dříve zvolená intenzita světla. Zvláštnost: funkci stmívání lze také deaktivovat. To znamená, že Keglen svítí vždy 100 % intenzitou světla, dokud je funkce stmívání deaktivována. Stolní lampa Keglen je vyrobena z hliníku s difuzorem z polykarbonátu a vyzařuje světlo bez oslnění přímo dolů i nepřímo do místnosti otvorem ve stínítku. To vytváří velmi útulnou atmosféru. Efektivní doplňkový zdroj světla, který lze využít mnoha způsoby. Dánská osvětlovací společnost Louis Poulsen byla založena již v roce 1874. Její vysoce kvalitní designové produkty nabízejí řešení pro soukromé i komerční využití. Společnost se řídí skandinávskou zásadou designu „forma následuje funkci“. Svítidla Louis Poulsen jsou navržena tak, aby odrážela a podporovala přirozený rytmus světla.

Další produkty od značky Louis Poulsen