vybojky-zarovky.cz

Louis Poulsen Keglen stolní pin dim-to-warm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 43.4cm

Nejprodávanější produkt Louis Poulsen Keglen stolní pin dim-to-warm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 43.4cm od výrobce s mnohaletou tradicí Louis Poulsen pohodlně získáte nyní za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 11 797 Kč.
EAN: 05714693283590
Louis Poulsen Keglen stolní pin dim-to-warm černá
Ověřit dostupnost
Značka: Louis Poulsen
11 797

Stolní lampa LED Keglen s kolíkem k přišroubování na desku stolu – tlumená až teplá Stolní lampu Keglen vytvořil Jakob Lange z Big Ideas, mladé značky designérského studia BIG by Bjarke Ingels. Na vzhledu je nápadný grafický, střídmý design. Keglen je vybaven čepem a malou základovou deskou a lze jej snadno přišroubovat k desce stolu. Základní deska je vybavena spínačem, kterým lze osvětlení LED ztlumit. Integrována je funkce Dim-to-warm, což znamená, že se světlo s klesajícím jasem stává teplejším a teplejším (2 700 K – 2 000 K). Funkci stmívání lze také deaktivovat. To znamená, že dokud je funkce stmívání deaktivována, svítí kužely vždy 100 % intenzitou světla. Integrovaná paměťová funkce zajišťuje, že nastavení, které existovalo před vypnutím světla, zůstane zachováno i po jeho opětovném zapnutí. Stolní lampa Keglen je vyrobena z hliníku s difuzorem z polykarbonátu a vyzařuje světlo bez oslnění přímo dolů i nepřímo do místnosti otvorem ve stínítku. To vytváří velmi útulnou atmosféru. Louis Poulsen je renomovaná dánská společnost, která existuje již od roku 1874 a je zárukou kvalitního designového osvětlení. Její vysoce kvalitní designové produkty nabízejí řešení pro soukromé i komerční využití. Společnost se řídí skandinávskou zásadou designu „forma následuje funkci“.

Další zboží z kategorie Stolní lampy kancelářské
Další produkty od značky Louis Poulsen