vybojky-zarovky.cz

Louis Poulsen VL Studio stolní lampa černá, Ø 15cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, foukané opálové sklo, G9, 30W, K: 14.5cm

Ve slevě výrobek Louis Poulsen VL Studio stolní lampa černá, Ø 15cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, foukané opálové sklo, G9, 30W, K: 14.5cm od společnosti s dlouholetou tradicí Louis Poulsen lze zakoupit u nás nyní výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 9 852 Kč.
EAN: 05714693435890
Louis Poulsen VL Studio stolní lampa černá

Stolní lampa VL Studio z hliníku a opálového skla, s kabelovým vypínačem Stolní lampa VL Studio má kulovitý design a je vyrobena z černého hliníku a bílého opálového skla. Díky nadčasovému barevnému provedení a malým rozměrům lze stolní lampu snadno začlenit do různých obytných prostor. Lze je použít například jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo ložnici, na chodbě nebo na policích či okenních parapetech. Osvětluje okolí bez oslnění a rozptýleně. Vypínač je integrován v přívodním kabelu. Design stolní lampy pochází od Vilhelma Lauritzena a původně byl vytvořen pro budovu rozhlasu v Kodani. Svítidlo se však již dlouho používá v soukromém sektoru a je ceněno zejména pro své vysoce kvalitní materiály. Za výrobu je zodpovědný dánský výrobce osvětlení Louis Poulsen.

Další zboží z kategorie Stolní lampy
Další produkty od značky Louis Poulsen