vybojky-zarovky.cz

Lucande LED závěsné světlo Merrit nastavitelné matná mosaz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 13W, P: 179 cm, L: 4.8 cm, K: 4cm

Tento diskontní produkt Lucande LED závěsné světlo Merrit nastavitelné matná mosaz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 13W, P: 179 cm, L: 4.8 cm, K: 4cm od výrobce s dobrým jménem Lucande je dostupný v aktuální nabídce výhodně. Aktuálně za super cenu 10 899 Kč.
EAN: 04251911719062
Lucande LED závěsné světlo Merrit nastavitelné matná mosaz
Ověřit dostupnost
Značka: Lucande
10 899
Popis

Flexibilní závěsné LED svítidlo Merrit z hliníku v mosazném matu Moderní, lineární a velmi štíhlé závěsné LED svítidlo Merrit vyniká velkou flexibilitou. Je vyrobeno z hliníku s matnou mosaznou povrchovou úpravou a je nastavitelné jak zavěšení, tak délka stínidla. Závěsné svítidlo Merrit nabízí také velké možnosti v oblasti designu osvětlení, protože barvu světla lze zvolit v rozsahu od teplého bílého světla až po univerzální bílé osvětlení a jas lze nastavit podle potřeby pomocí integrovaného dotykového stmívače. Ať už v jídelně nad stolem nebo v kuchyni nad dlouhou linkou či kuchyňským ostrůvkem – s moderním závěsným svítidlem Merrit LED je osvětlení vždy dokonalé a lze jej kdykoli přizpůsobit dané situaci.