vybojky-zarovky.cz

Lucande LED závěsné svítidlo Darkorin, bílé, kulaté, sádra, Ø 12 cm, Obývací pokoj / jídelna, Omítka, hliník, 5W, K: 10cm

Zcela unikátní produkt Lucande LED závěsné svítidlo Darkorin, bílé, kulaté, sádra, Ø 12 cm, Obývací pokoj / jídelna, Omítka, hliník, 5W, K: 10cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Lucande snadno můžete získat bezpečně online za zcela nejnižší cenu. Stojí teď u nás 1 599 Kč.
EAN: 4251911768244
Lucande LED závěsné svítidlo Darkorin
Ověřit dostupnost
Značka: Lucande
1 599 1 749 Kč Sleva -8%

Závěsné svítidlo LED Darkorin – výrazný interiérový společník ze sádry se štíhlými vroubky Toto svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Závěsná lampa vyzařuje atmosférické teplé bílé světlo, které ve vašem obytném prostoru vytvoří útulnou atmosféru. Atraktivní vzhled dokonale zapadá do obytného prostoru a vyzařuje útulné světlo pro skvělou atmosféru. Rozhodněte se pro prvotřídní kvalitu značky Lucande s touto lampou. Lampa vytvoří individuální atmosféru a krásně zvýrazní váš pokoj. Efektivně se hodí do každého stylu bydlení a lze ji použít nejen jako osvětlení, ale také jako nádherný dekorativní prvek. Útulná atmosféra je s touto závěsnou lampou zaručena.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Lucande