vybojky-zarovky.cz

Lucande Stakato LED stropní světlo 6 zdrojů 140 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, P: 140 cm, L: 1.6 cm, K: 1.6cm

Hodně žádaný výrobek Lucande Stakato LED stropní světlo 6 zdrojů 140 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, P: 140 cm, L: 1.6 cm, K: 1.6cm od známého výrobce Lucande snadno můžete najít zde teď právě levně. Aktuálně za super cenu 5 699 Kč.
EAN: 04251911718959
Lucande Stakato LED stropní světlo 6 zdrojů 140 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Lucande
5 699 6 199 Kč Sleva -8%
Popis

Závěsné svítidlo Stakato LED v matné černé barvě, flexibilní zavěšení i osvětlení Ať už nad dlouhým jídelním stolem nebo pultem – dlouhé závěsné svítidlo Stakato LED nabízí flexibilní osvětlení a stane se moderním světelným doplňkem v každé místnosti. Je vyrobeno z oceli a hliníku v hranatém lineárním designu a natřeno matnou černou barvou.Světlo LED diod v dlouhém úzkém stínítku, které je pokryto akrylovými disky, vyzařuje přímo dolů a cíleně tak osvětluje prostor pod svítidlem. Pro změnu světelného paprsku lze v několika jednoduchých krocích upravit zavěšení svítidla. Další flexibilitu zajišťuje funkce stupňovitého stmívání, která umožňuje regulovat jas ve třech krocích pomocí stávajícího nástěnného vypínače, aniž by bylo nutné provádět další instalaci. Nástěnný vypínač umožňuje svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze několikerým stisknutím spínače přepnout na tři různé úrovně jasu (100 %, 50 % a 10 %).