vybojky-zarovky.cz

Lucande Stropní svítidlo LED Joren, délka 48 cm, dřevo, 2 světla, Obývací pokoj / jídelna, Dřevo, plast, železo, 26.5W, P: 47.6 cm, L: 46 cm, K: 5.5cm

Nový produkt Lucande Stropní svítidlo LED Joren, délka 48 cm, dřevo, 2 světla, Obývací pokoj / jídelna, Dřevo, plast, železo, 26.5W, P: 47.6 cm, L: 46 cm, K: 5.5cm od populárního výrobce Lucande lze nakoupit zde teď za rozumné peníze. Výhodně za 2 199 Kč.
EAN: 4251911766073
Lucande Stropní svítidlo LED Joren
Ověřit dostupnost
Značka: Lucande
2 199 3 199 Kč Sleva -31%

Stropní svítidlo LED Joren se dvěma světly v odvážném designu Toto stropní svítidlo vytváří vkusné světelné akcenty a dodá vašemu interiéru něco, co má něco do sebe. Teplá bílá barva světla zalije váš obývací prostor přitažlivým nádechem. Světlo je vynikajícím zdrojem světla pro každý obytný prostor a díky svému atraktivnímu designu upoutá pozornost. Díky funkci stmívače můžete pomocí vypínače nastavit jas podle svých potřeb. S tímto stropním svítidlem se rozhodujete pro vynikající kvalitu značky Lucande. Stropní svítidlo vytvoří v každé místnosti nádhernou atmosféru a dodá vašemu interiéru příjemný prvek. Stropní svítidlo je navrženo v barvách dřeva a černé, takže se dokonale hodí do stylu vašeho bydlení a může být nejen osvětlením, ale také skvělou dekorací. Nechte svůj domov zazářit v nové nádheře díky tomuto světlu.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Lucande