vybojky-zarovky.cz

Lucande Stropní svítidlo LED Joren, Ø 38 cm, dřevo, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Dřevo, plast, 18W, K: 5.6cm

Tento vynikající kus Lucande Stropní svítidlo LED Joren, Ø 38 cm, dřevo, CCT, dálkové ovládání, Obývací pokoj / jídelna, Dřevo, plast, 18W, K: 5.6cm od známé značky Lucande je k sehnání aktuálně na našich stránkách za parádní cenu! Zrovna teď v akci za 1 749 Kč.
EAN: 4251911765922
Lucande Stropní svítidlo LED Joren
Ověřit dostupnost
Značka: Lucande
1 749 2 199 Kč Sleva -20%

Stropní kulaté LED svítidlo Joren ze dřeva s dálkovým ovládáním Toto krásně navržené stropní svítidlo dodá i vašim čtyřem stěnám ten správný šmrnc. Světlo umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí dálkového ovládání a snadno se zapíná a vypíná pomocí dálkového ovladače. Barevný odstín stropního světla lze měnit podle vašich osobních preferencí. Díky skvělému designu se stropní světlo hodí téměř do každého interiéru a je obohacením vašeho pokoje. Spojuje v sobě všechny kvality a speciální vlastnosti, které charakterizují značku Lucande. Světlo vytváří skvělý vzhled a dodává vašemu obytnému prostoru atmosféru. Má kulatý tvar a barvu dřeva. Lampa představuje bezpečný způsob osvětlení vašeho obytného prostoru, a je proto vynikající volbou. Ať už je zapnuté, nebo vypnuté: toto stropní svítidlo vás jistě zaujme – funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Lucande