vybojky-zarovky.cz

Lucande Stropní svítidlo Smart LED Tjado, 50 cm, bílé, RGBW, Obývací pokoj / jídelna, Kov, plast, 31W, P: 50 cm, L: 50 cm, K: 7.7cm

Exkluzivní produkt Lucande Stropní svítidlo Smart LED Tjado, 50 cm, bílé, RGBW, Obývací pokoj / jídelna, Kov, plast, 31W, P: 50 cm, L: 50 cm, K: 7.7cm od výrobce se zárukou kvality Lucande můžete dostat u nás právě trvale výhodně! Akční cena již od 2 349 Kč.
EAN: 4251911766011
Lucande Stropní svítidlo Smart LED Tjado
Ověřit dostupnost
Značka: Lucande
2 349 3 699 Kč Sleva -36%

Stmívatelné stropní svítidlo LED Tjado v bílé barvě s funkcí CCT Nechte svůj interiér zazářit tímto stropním svítidlem. Díky svému krásnému designu světlo doplní váš osobní koncept vybavení a po vypnutí může sloužit i jako dekorace. Snadno se zapíná a vypíná pomocí dálkového ovládání a pomocí dálkového ovladače jej lze stmívat podle vašich představ. Barvu světla si můžete zvolit podle své nálady. Tato lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Lampa se dokonale začlení do vašeho pokoje a vytvoří nádhernou atmosféru. Efektivně se začlení do jakéhokoli stávajícího stylu bydlení a lze ji použít nejen jako osvětlení, ale také jako nádherný dekorativní prvek. Dodejte svému domovu útulnou atmosféru díky této stropní lampě – lze ji ovládat také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

Další zboží z kategorie Inteligentní stropní svítidla
Další produkty od značky Lucande