vybojky-zarovky.cz

Lucande Závěsné svítidlo Eryk, Ø 40 cm, černá, sklo, 3 světla, Obývací pokoj / jídelna, Železo, sklo, E14, 10W, K: 36.9cm

Oblíbený kus Lucande Závěsné svítidlo Eryk, Ø 40 cm, černá, sklo, 3 světla, Obývací pokoj / jídelna, Železo, sklo, E14, 10W, K: 36.9cm od značky s dlouholetou historií Lucande je k získání právě nyní opravdu výhodně. K sehnání zrovna v akci za 3 449 Kč.
EAN: 4251911765700
Lucande Závěsné svítidlo Eryk
Ověřit dostupnost
Značka: Lucande
3 449 4 949 Kč Sleva -30%

Výrazné závěsné svítidlo Eryk se vzhledem lucerny Toto svítidlo rozzáří i váš domov. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) můžete nastavit jas podle své nálady. Stropní svítidlo díky svému výjimečnému stylu dokonale doplní váš osobní koncept vybavení a je skvělou dekorací i ve vypnutém stavu. Přesvědčí kvalitou značky Lucande, a proto je symbolem vynikajícího zážitku z bydlení a promyšleného designu. Stropní svítidlo v černé a transparentní barvě vynikne ve vašem pokoji a vytvoří nádhernou atmosféru. Je vybaveno zásuvkou E14. Závěsné svítidlo vás nadchne a lze jej efektivně začlenit do nejrůznějších stylů interiéru. Podtrhněte útulnou pocitovou atmosféru svých čtyř stěn touto závěsnou lampou.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Lucande