vybojky-zarovky.cz

Luceplan Bulbullia LED nástěnné světlo pět zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, hliník, polykarbonát, 27W, L: 37 cm, K: 62cm

Tento akční výrobek Luceplan Bulbullia LED nástěnné světlo pět zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, hliník, polykarbonát, 27W, L: 37 cm, K: 62cm od dodavatele kvalitních produktů Luceplan jednoduše najdete již dnes opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 18 451 Kč.
EAN: 08056304363046
Luceplan Bulbullia LED nástěnné světlo pět zdrojů
Ověřit dostupnost
Značka: Luceplan
18 451
Popis

Luceplan Bulbullia – LED nástěnné svítidlo s pěti světelnými zdroji Basis nástěnného svítidla Bulbullia LED se skládá z řady kruhových tvarů různých velikostí, které připomínají mýdlové bubliny. Světelný zdroj je ve středu každé bubliny. Díky stmívatelným LED diodám vzniká přitažlivé teplé bílé světlo, které se odráží v mírně zakřiveném tvaru a může být ještě silněji vyzařováno ven. Stmívání se provádí pomocí stmívače s odtokovou hranou. Díky speciálnímu tvaru má nástěnné LED světlo vysokou dekorativní hodnotu. Malý výstupek zajišťuje plynulé přechody mezi stěnou a lampou a pomáhá lampě cítit se pohodlně a integrovat se téměř do každého stylu vybavení. Příslušenství lze použít k nákupu konektorů, které umožňují vzájemné propojení několika světel. Italský prémiový výrobce Luceplan již léta spolupracuje se známými designéry, včetně designéra této speciální lampy: Francisco Gomez Paz. Má svůj vlastní kreativní přístup založený na jeho zvědavosti a znalostech technologie a materiálů.