vybojky-zarovky.cz

Luceplan Bulbullia LED nástěnné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, hliník, polykarbonát, 17W, L: 31 cm, K: 37cm

Tento kvalitní a levný produkt Luceplan Bulbullia LED nástěnné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, hliník, polykarbonát, 17W, L: 31 cm, K: 37cm od značky s dlouholetou historií Luceplan můžete sehnat zrovna dnes za báječnou cenu. V akci od 12 588 Kč.
EAN: 08056304363039
Luceplan Bulbullia LED nástěnné světlo tři zdroje
Ověřit dostupnost
Značka: Luceplan
12 588

Luceplan Bulbullia – LED nástěnné svítidlo kombinuje lehké estetiku s organickou strukturou Nástěnné LED svítidlo Bulbullia od prémiového výrobce Luceplan se skládá ze tří kulatých tvarů, které jsou různých velikostí a mají charakteristický geometrický tvar mýdlových bublin. Ve středu každého tvaru je světelný zdroj, který je obklopen čistým, bílým povrchem a prožívá tak záměrný směr světla. Světlo se odráží dovnitř kužele a vyzařuje tak do místnosti ještě intenzivněji. Vysoce kvalitní stmívatelné LED diody poskytují příjemné teplé bílé světlo, které vytváří domácí atmosféru. Světlo lze optimálně přizpůsobit situaci, protože ho lze stmívat pomocí fázového stmívače s odtokovou hranou. Návrhář Francisco Gomez Paz studoval průmyslový design a poté se přestěhoval do Milána, kde získal magisterský titul v oboru design. Jeho přístup je založen na jeho vlastní zvědavosti, znalostech technologie a materiálů a jeho vysoce experimentálním tvůrčím způsobu přístupu k věcem. Výrobce designérského osvětlení Luceplan přikládá velký význam pečlivému technickému testování, vědomému používání znalostí, technologií a vysoce kvalitních materiálů, a proto je Francisco Gomez Paz pro tohoto výrobce jako stvořený.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Luceplan