vybojky-zarovky.cz

Luceplan Diade LED závěsné světlo vertikální 120cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PET plast, 54W, P: 120 cm, L: 9 cm, K: 61cm

Kvalitní a levný výrobek Luceplan Diade LED závěsné světlo vertikální 120cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PET plast, 54W, P: 120 cm, L: 9 cm, K: 61cm od dodavatele s dlouholetou historií Luceplan pohodlně získáte zrovna za super cenu. Akční cena 51 499 Kč.
Luceplan Diade LED závěsné světlo vertikální 120cm
Více informací »
Značka: Luceplan
51 499
Popis

Závěsná lampa Diade s vertikálně zarovnanými stínicími prvky v béžové barvě Velmi lineární LED závěsná lampa Diade – design italské designérky Moniky Armani – funguje jako architektonický dekorační objekt v jakékoli místnosti a je díky svému vynikajícímu světelnému efektu obzvláště vhodná do pracovních prostor. Dva vertikálně uspořádané deštníkové prvky v této verzi jsou vyrobeny z lisovaného PET plastu, který je pokryt tepelně tvarovanou a laserem řezanou látkou. Povrchem tkaniny procházejí dekorativní linie, které zdůrazňují architektonický charakter tohoto světelného zdroje. Technické LED světlo je namířeno přímo dolů a nabízí vynikající podmínky pro uvolněnou pracovní atmosféru, k čemuž přispívá i zvuk pohlcující účinek stínicích částí. – stmívatelné (push / DALI)