vybojky-zarovky.cz

Luceplan Diade závěsné světlo horizont 120cm modrá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PET plast, 54W, P: 120 cm, L: 130 cm, K: 18cm

Tento velmi žádaný produkt Luceplan Diade závěsné světlo horizont 120cm modrá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, PET plast, 54W, P: 120 cm, L: 130 cm, K: 18cm od společnosti s dlouholetou tradicí Luceplan jednoduše najdete u nás za nejnižší cenu! Nabídky již od 53 499 Kč.
Luceplan Diade závěsné světlo horizont 120cm modrá
Více informací »
Značka: Luceplan
53 499
Popis

Závěsná lampa Diade s funkcí pohlcování zvuku – světelné prvky zarovnané vodorovně Závěsná lampa Diade od Moniky Armani je nejen vrcholem z hlediska světelné technologie, ale také zasahuje značku z hlediska designu, který se vyznačuje přímými liniemi a perfektně se integruje do architektonicky inspirovaného stylu vybavení. Stínidlo se skládá ze dvou tvarovaných, tj. Za tepla tvarovaných plastových dílů ve vodorovné poloze, a je pokryto strukturovanou textilií, jejíž čárový vzor podtrhuje faktický účinek. Díky efektu pohlcování zvuku jsou podhledy zbytečné. Závěsná lampa s fenomenálním světelným efektem, která vybaví pracovní prostory optimálními světelnými podmínkami. – stmívatelné (push / DALI)