vybojky-zarovky.cz

Luceplan Stochastic 2 700 K, 72 kuliček, opálová, Obývací pokoj / jídelna, nerez, hliník, ručně foukané sklo, 17W, K: 60cm

Unikátní výrobek Luceplan Stochastic 2 700 K, 72 kuliček, opálová, Obývací pokoj / jídelna, nerez, hliník, ručně foukané sklo, 17W, K: 60cm od přední značky Luceplan můžete koupit v naší nabídce opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 39 899 Kč.
Luceplan Stochastic 2 700 K
Více informací »
Značka: Luceplan
39 899
Popis

Designová závěsná lampa Stochastic od Luceplan Termín „svázaný chaos“ by mohl být nejlepším způsobem, jak popsat Stochastic LED závěsnou lampu norského designéra Daniela Rybakkena. Nespočet koulí vyrobených z ručně foukaného opálového skla v podobě mraku kolem LED modulu, který není zvenčí viditelný, ale který vyzařuje světlo nahoru a dolů. Kuličky jsou kolem světelného zdroje zavěšeny jemnými tyčemi z nerezové oceli různých délek. LED diody lze také ztlumit pomocí instalace v domě (kromě stmívače). Luceplan je výrobce osvětlení se sídlem v Itálii, který vždy pracuje se známými designéry. Kromě Stochastic navrhl norský Daniel Rybakken také světelnou sérii Counterbalance, Compendium a Ascent pro Luceplan .