vybojky-zarovky.cz

lumbono Stolní lampa Wiener Geflecht s ratanovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, ratan, kov s práškovým lakem, E27, 60W, K: 26.5cm

Tento nejprodávanější produkt lumbono Stolní lampa Wiener Geflecht s ratanovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, ratan, kov s práškovým lakem, E27, 60W, K: 26.5cm originál od značky lumbono jde pořídit tady nyní ve slevě. Aktuálně za 3 899 Kč.
lumbono Stolní lampa Wiener Geflecht s ratanovým stínidlem
Ověřit dostupnost
Značka: lumbono
3 899
Popis

Vídeňská proutěná stolní lampa s přírodním válcovým stínidlem Materiál použitý na válcovité stínidlo této stolní lampy je takzvané „vídeňské proutí“. Tento materiál se tradičně používal k potahování sedadel židlí nebo radiátorů – zde je použit jako stínidlo s děrovaným vzorem, který vytváří krásnou hru světla. Stolní lampa je vyrobena v Německu s ekologickou a sociální odpovědností ve spolupráci se sociálními projekty a je vybavena kabelem s textilním pláštěm, eurozástrčkou a vypínačem integrovaným v kabelu. Skvěle se hodí jako noční lampička do ložnice nebo jako další útulný zdroj světla v obývacím pokoji. Udržitelnost hraje u výrobce této stolní lampy významnou roli, a to jak při výrobě, tak při balení. K přepravě svítidel se používají pouze regionálně vyráběné kartonové krabice z recyklovaného materiálu a recyklovaný papír jako výplňový materiál.