vybojky-zarovky.cz

Lumina Moove závěsné světlo jeden zdroj, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, uhlíkové vlákno, textil, hliník, E27, 75W, K: 25cm

Tento skvělý kousek Lumina Moove závěsné světlo jeden zdroj, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, uhlíkové vlákno, textil, hliník, E27, 75W, K: 25cm od dodavatele se skvělou pověstí Lumina jednoduše můžete najít právě dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 21 099 Kč.
Lumina Moove závěsné světlo jeden zdroj
Více informací »
Značka: Lumina
21 099
Popis

Závěsná lampa Moove s nastavitelným ramenem a textilním stínidlem Moove je inovativní závěsná lampa s ramenem vyrobeným z robustních uhlíkových vláken, která lze otočit o 350 °, s níž lze polohu stínítka optimálně vyrovnat tak, aby vždy dokonale visel na požadovaném místě a bylo možné ji pohybovat společně s stůl. Deštník lze také přesunout do požadované polohy na dlouhém prodlužovacím rameni. To umožňuje odpružení velký akční rádius, což umožňuje dokonalé zavěšení nad stůl, i když stropní připojení není přímo nad ním. Konstrukce závěsné lampy Moove pochází od Francesca Brambilly, který lampu navrhl pro italského výrobce osvětlení Lumina. Svítidla Lumina se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Udržitelnost je důležitou součástí obchodní filozofie společnosti Lumina Italia. Pro svá světla společnost téměř výlučně používá recyklovatelné materiály, jako je hliník, ocel a sklo, které se získávají na místě, a energii si vyrábí hlavně sama prostřednictvím solárních panelů. K balení se používají pouze recyklovatelné materiály. Svítidla Lumina se vyznačují kombinací tvaru a funkčnosti, což závěsné světlo Moove působivě dokazuje.