vybojky-zarovky.cz

LZF LamPS Domo závěsné světlo třešeň přírodní, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, kov, E27, 14W, P: 38 cm, L: 38 cm, K: 38cm

Akční výrobek LZF LamPS Domo závěsné světlo třešeň přírodní, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, kov, E27, 14W, P: 38 cm, L: 38 cm, K: 38cm s pečetí kvality od značky LZF LamPS můžete získat zrovna dneska opravdu výhodně. Výhodně za cenu 19 199 Kč.
LZF LamPS Domo závěsné světlo třešeň přírodní
Více informací »
Značka: LZF LamPS
19 199
Popis

Závesná lampa Domo se stínidlem z drevené dýhy Závesná lampa Domo je vyrobena z kopulovitého stínítka ze dreva. Vnejší vrstva prekrývajících se prvku a vnitrní vrstva hladce spojených prvku jsou vzájemne kombinovány. Svítilna, která má být použita uvnitr, vyzaruje svetlo prímo dolu – ideální pro osvetlení stolu. Drevené stínítko také umožnuje svetlo prosvítat jemne do strany a jeho zrno vytvárí v místnosti prirozený akcent. Španelský výrobce LZF-Lamps vyrábí svá svetla rucne a používá ekologické a udržitelné drevo (s certifikací FSC®). Závesné svítidlo Domo vytvorili prumysloví návrhári z Valencie Roberto Celada a Raquel Esteve (Rqr Estudio).