vybojky-zarovky.cz

LZF LamPS Lens Oval stojací lampa, černá/třešeň, 46 cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, kov, 20W, L: 21 cm, K: 121cm

Unikátní produkt LZF LamPS Lens Oval stojací lampa, černá/třešeň, 46 cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, kov, 20W, L: 21 cm, K: 121cm od našeho předního výrobce LZF LamPS snadno můžete pořídit teď ve výhodné akci. Nyní za 27 599 Kč.
LZF LamPS Lens Oval stojací lampa
Více informací »
Značka: LZF LamPS
27 599
Popis

S oválným stínením – LED stojací lampa Lens, Dim-to-Warm stojata lampa Lens LED se zameruje predevším na oválný odstín, kruh, který se skládá ze dvou extrémne tenkých drevených dýh. Svetelný zdroj je umísten v prostoru mezi nimi, což zduraznuje zrnitost dreva a príjemne osvetluje místnost. Rám, který tvorí také vnitrek stínítka, je vyroben z matného cerného kovu. Na prívodním vedení je nožní spínac, který umožnuje nejen zapnutí a vypnutí lampy, ale také její ztlumení. Pokud je svetelný výkon snížen, teplota sv?tla klesne z 3 000 na 1 800 K. Harmonická kombinace drevo-kov pochází od španelského studia MUT Design. Výroba je provádena výrobcem LZF-Lamps, jehož patentovaný proces Timberlite® se používá ke zpracování dreva, které pochází z udržitelného lesnictví šetrného k životnímu prostredí (certifikováno FSC®).