vybojky-zarovky.cz

LZF LamPS Pleg LED nástěnné světlo 0-10V stmívač, třešeň, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, plast, 8.5W, L: 26.5 cm, K: 18cm

Akční produkt LZF LamPS Pleg LED nástěnné světlo 0-10V stmívač, třešeň, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha, plast, 8.5W, L: 26.5 cm, K: 18cm od společnosti se zárukou kvality LZF LamPS jednoduše pořídíte online trvale výhodně. Aktuálně v akci za 10 799 Kč.
LZF LamPS Pleg LED nástěnné světlo 0-10V stmívač
Více informací »
Značka: LZF LamPS
10 799
Popis

LED nástenné svítidlo Pleg – rolka z tenké drevené dýhy Tenkou drevenou dýhu lze behem výroby uvést do tvaru témer s lehkostí a pružností papíru. To je možné díky technologii Timberlite® od výrobce LZF-Lamps, která umožnuje neuveritelne nízkou tlouštku materiálu. Dýha leží naplocho ke zdi, zatímco je z prední strany srolována a uvnitr jsou umísteny teplé bílé LED. Jejich svetlo vyzaruje zleva a zprava matnými kryty a jemne lesem zepredu, pricemž zrno je obzvlášte viditelné. Výsledkem je další svetelný zdroj s prirozeným a prátelským charakterem. Pleg lze namontovat v ruzných orientacích. Ovládání svetelného výkonu je možné pomocí externích stmívacu 0-10V. Nástenná lampa Pleg, kterou navrhl Yonoh Estudio Creativo, již získala cenu Good Design Award a Reddot Design Award. – se drevem z udržitelného lesnictví šetrného k životnímu prostredí (certifikováno FSC®)