vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Ambrosia 120, baldachýn triak zlatá 930, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 4.8W, P: 120 cm, K: 26.6cm

Velmi oblíbený výrobek Marset MARSET Ambrosia 120, baldachýn triak zlatá 930, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 4.8W, P: 120 cm, K: 26.6cm od výrobce s mnohaletou tradicí Marset máte možnost získat tady a teď právě skutečně výhodně. Pouze nyní za 27 553 Kč.
Marset MARSET Ambrosia 120
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
27 553

Klasický design v nové interpretaci: Závěsné LED svítidlo Ambrosia 120 se SMD LED diodami Design trubicového závěsného LED svítidla Ambrosia 120 vytvořilo designové a architektonické studio Ciszak Dalmas ve spolupráci s designérem Joanem Gasparem. Vychází z koncepce klasického lineárního svítidla Linestra, které mělo být původně pouze přepracováno. Návrh tak původně vznikl na základě individuální zakázky luxusního butiku v Madridu. Brzy se však ukázalo, že jednoduchý a funkční design původních svítidel má stále velký vizuální potenciál. Ambrosia se tak stala estetickým uměleckým dílem, zejména díky svému celkovému asymetrickému vzhledu, aniž by design přišel o svou jednoduchost a funkčnost. Na spodní straně rámu, který je vyroben z hliníku a ohnut pod úhlem 90 stupňů, je vystavena vysoce kvalitní LED trubice, která vyzařuje teplé bílé světlo mírně rozptýleně a jinak nerušeně díky svému opálově bílému povrchu. Ambrosia, která za svůj název, jenž v překladu znamená „pokrm bohů“, vděčí řecké mytologii, tak dosahuje dobrého a zároveň příjemného celkového osvětlení. Integrovaný LED ovladač, který lze externě stmívat pomocí triaku, je součástí dodávky a je skrytý v barevně sladěném krytu.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky MARSET