vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Ambrosia 120, triak matná zlatá 930, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 4.8W, P: 120 cm, K: 26.6cm

Ve slevě tento kus Marset MARSET Ambrosia 120, triak matná zlatá 930, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 4.8W, P: 120 cm, K: 26.6cm od značky Marset můžete dostat právě teď v nabídce až neuvěřitelně levně! Akční cena od 23 758 Kč.
Marset MARSET Ambrosia 120
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
23 758

Estetika v trubkovém tvaru: stropní svítidlo Ambrosia 120 LED se skrytým ovladačem Nejen díky svému názvu, který pochází z řecké mytologie a znamená „pokrm bohů“, je stropní svítidlo Ambrosia 120 LED vynikající volbou. Svítidlo Ambrosia, původně plánované jako další vývoj tradičního lineárního svítidla Linestra, bylo původně navrženo jako klasické lineární svítidlo. Již ve fázi návrhu však vznikla myšlenka posunout funkční design na další estetickou úroveň. Tak se ze vzorku, který byl původně plánován jako jediný kus pro luxusní butik v Madridu, stala díky spolupráci designéra Joana Gaspara s designovým studiem Ciszak Dalmas série Ambrosia. Design se rozhodujícím způsobem vyznačuje asymetrickým celkovým vzhledem, jemnými liniemi a také zespodu otevřenou LED trubicí, která díky opálově bílému povrchu vyzařuje teplé bílé světlo mírně rozptýleně, a vytváří tak příjemnou atmosféru. V této verzi se skrytým ovladačem Ambrosia nepotřebuje viditelnou stříšku a její harmonický vzhled z ní dělá dekorativní designový objekt, i když není zapnutá.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky MARSET