vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Ambrosia A 90 levá, triak matná zlatá 930, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 14.4W, L: 90 cm, K: 9.3cm

Unikátní a oblíbený výrobek Marset MARSET Ambrosia A 90 levá, triak matná zlatá 930, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, 14.4W, L: 90 cm, K: 9.3cm od předního výrobce Marset můžete koupit tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 18 667 Kč.
Marset MARSET Ambrosia A 90 levá
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
18 667

Trubkové nástěnné svítidlo Ambrosia A 90 LED s vysoce kvalitními SMD LED diodami, vzpěra vlevo Nástěnné svítidlo Ambrosia A 90 LED se vzpěrou vlevo je dalším vývojem klasického lineárního svítidla Linestra a přesvědčuje po celé linii, a to jak z hlediska designu, tak funkčnosti. Původně bylo navrženo jako jednorázový projekt pro luxusní butik v srdci Španělska, ale jeho tvůrci – designérské studio Ciszak Dalmas a designér Joan Gaspar – si rychle uvědomili, že řešení osvětlení, které vděčí za svůj název řecké mytologii a překládá se jako „jídlo bohů“, nabízí mnohem více možností rozvoje. Hlavním cílem projektu Ambrosia bylo spojit jednoduchou funkčnost běžných lineárních svítidel s estetikou. Nástěnná konzola z hliníku a oceli, stejně jako ostatní prvky rámu, který je rovněž vyroben z hliníku, jsou tedy jednotně lakovány. Kontrastem k tomu je opálově bílý kryt z metakrylátu, který zároveň zajišťuje mírně rozptýlené světlo a je vystaven na spodní straně vzpěry. Po technické stránce zajišťují kvalitní LED diody SMD dobré osvětlení s teplým bílým světlem.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky MARSET