vybojky-zarovky.cz

Marset MARSET Tam Mini, matná, bílá/hnědá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, E27, 8W, P: 57.5 cm, L: 66 cm, K: 26cm

Nový produkt Marset MARSET Tam Mini, matná, bílá/hnědá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, methakrylát, E27, 8W, P: 57.5 cm, L: 66 cm, K: 26cm od značky Marset jde sehnat právě dnes opravdu výhodně. Momentálně k dispozici za 27 615 Kč.
Marset MARSET Tam Mini
Ověřit dostupnost
Značka: MARSET
27 615

Matná povrchová úprava: Závěsná lampa Tam Tam Mini s centrálním stínidlem a třemi pohyblivými satelity, bez odleskůDesign moderní závěsné lampy Tam Tam Mini pochází z pera designéra Fabiena Dumase, který s ní chtěl vytvořit pocit organizovaného chaosu. Uprostřed se nachází velké stínidlo, které svítí pevně dolů. Z vnější strany jsou připevněna tři menší stínidla, která lze otáčet, a tím je libovolně zarovnávat. Ve velkém stínidle jsou umístěny dvě žárovky E27 a v malých satelitech je umístěna vždy jedna žárovka E27 (viz příslušenství). Světelnou náladu tak lze ovlivnit výběrem vhodného světelného zdroje a v případě potřeby lze stínidla osadit různými žárovkami. Všechna stínidla jsou vybavena opálovým bílým difuzorem, který zajišťuje homogenní a neoslňující vyzařování světla. Tam Tam Mini je podepřeno třemi lany, která jsou na stropě zakončena kruhovým a plochým vrchlíkem. Toto estetické závěsné svítidlo přesvědčí jako moderní designový prvek v interiéru, i když je světlo vypnuté. Svítidlo Tam Tam Mini vyrábí španělský výrobce Marset, který je známý inovativním designem a vysokou kvalitou.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky MARSET